Послуги

4-х клапанний гофроящик

Наша компанія займається виробництвом і реалізацією гофрованих коробів різного призначення, конструкції і розмірів. У каталозі нашої продукції — 4-х клапанна коробка.

Дізнатись більше
Складна гофровисічка

Ми реалізуємо продукцію категорії «Складна висічка». Ця гофротара відповідає європейським стандартам Fefco і виготовляється на складному сучасному обладнанні.

Дізнатись більше
Гофрокартон в листах виробництво

Якщо ви хочете гофрокартон купити безпосередньо від виробника, не переплачуючи посередникам, звертайтеся. Наша компанія сама виготовляє пакувальні матеріали, тому гарантує високу якість при доступній ціні.

Дізнатись більше
Допоміжні вироби з гофрокартону

Комплектуючі до гофрокоробів-вироби з гофрокартону, використовувані для того, щоб надати додаткові характеристики міцності коробок або для того, щоб розділити продукції всередині короба

Дізнатись більше
Гофрокартон в рулонах

Наша компанія займається виробництвом і реалізацією гофрокартону в рулонах різних типажів та розмірів. У каталозі нашої продукції — великий вибір габаритів рулонів для вашої уваги. Зробити замовлення легко.

Дізнатись більше
Каталог FEFCO

Міжнародний каталог гофрованої упаковки FEFCO-ASSCO. Довідкова інформація про класифікацію пакувальних коробок з щільного клеєного картону і гофрокартону за міжнародним стандартом FEFCO-ASSCO.

Дізнатись більше

чим ми можемо вам допомогти?

Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

Потрібна консультація чи порада?