Гофролоток

Гофролоток – один з найбільш затребуваних видів упаковки. Це картонний ящик без кришки з однаковими або різними висотами. Даний вид упаковки має відкритий верх, завдяки чому забезпечується зручність складування, перевезення, а також здійснення вантажно-розвантажувальних робіт.

Лоток є дуже практичним видом тари з точки зору використання в складських умовах або в торгівлі. Найчастіше його використовують для зберігання/перевезення продуктів, зокрема фруктів і овочів, кондитерських виробів, мяса та птиці. Також в гофролотки можна упаковувати сувенірну, побутову та сільськогосподарську продукцію. Даний вид тари відмінно підходить для торгових підприємств.

У виробництві гофролотків використовується як плоский картон, так і гофрований (в три, п’ять шарів, а також мікрогофрокартон) – все залежить від вантажу, що транспортується.

Зв'язок з менеджером

  Надійність - запорука успіху!

  Ви можете бути впевненні в надійності транспортування та зберігання.

  Сервіс який вам потрібен

  Основне призначення гофроупаковки-забезпечити збереження продукції при транспортуванні і штабелюванні. Наші фахівці правильно розрахують потрібну марку гофрокартону, схему палетизації, висоту штабелювання вашої готової продукції.

  чим ми можемо вам допомогти?

  Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

  Потрібна консультація чи порада?