Про компанію

Наша компанія Green Mountain (GM) заснована в 2017 році у місті Львів.

Вже три роки компанія GM успішно працює та розвивається на ринку гофровиробників України. Ми спеціалізуємось на виробництві гофрокартону, гофротари, упаковки з гофрокартону/мікрогофрокартону з кольоровим друком, та виробів складної висічки на сучасному широкоформатному обладнанні.

Вдале географічне розміщення, на території міста Львова, магістральне сполучення з різними регіонами України дозволяє нам налагоджувати добросусідські відносини та партнерство з компаніями в різних областях України та за її межами.

Основними перевагами нашої компанії являються – стабільна якість, мобільність виробництва, швидка обробка замовлень, можливість у короткі терміни виготовити потрібну партію продукції, швидка доставка, можливість складування залишку товару для наших постійних клієнтів та конкурентна ціна.

З кожним днем ми прагнемо стати кращими, розвиватись згідно тенденцій ринку гофровиробництва, удосконалювати якість товару та сервісу, розвивати нові напрямки та залишатись надійним постачальником.

Напишіть нам на електронну пошту info@gm.lviv.ua, sales@gm.lviv.ua або зателефонуйте 0673341685, 0673341686 та оформіть замовлення відразу з менеджером

Чому обирають нас

Гарантія поставок

Завдяки власному, безперебійному виробницву, компанія здатна 100% гарантувати поставки гофро продукції.

Власні потужності

Компанія Грін Моунтейн володіє власними виробничими потужностями, аналогів яким немає в Україні.

Першокласна якість

Виходячи на ринок Європи, перед нами повстало завдання надання якості взірцевих стандартів!

Виключна індивідуальність

Спеціалісти компанії підходять індивідуального до кожного з клієнтів компанії, надаючи широкі можливості та сервіс.

Власний магазин

Ми нетільки виготовляємо продукцію, але й володіємо власним магазином готових гофрокартонових виробів.

Власна доставка

Компанія надає змогу доставки вигтовляюмої продукції власними силами по Україні та до країн Європи, або ж за допомогою перевізників.

Почати співпрацю з компанією