П’яти шаровий гофрокартон

Компанія Грін Моунтейн реалізовує гофрокартон п’ятишаровий. Ви можете купити наш якісний 5 шаровий гофрокартон в будь-якій кількості оптом або в роздріб. Можлива доставка по Львову і області та в інші регіони України. У нас своє виробництво, оснащене сучасним обладнанням.

П’ятишаровий гофрований картон – це матеріал, який складається з 5 шарів спеціального щільного паперу бурого кольору. Всі шари проклеєні клеєм ПВА, в процесі виготовлення вони були пропущені через притискний вал, для того, щоб була забезпечена щільність «пирога». Структура матеріалу – три шари гладкого паперу і два шари гофрованого паперу між ними.

Переваги матеріалу

 • Хороші захисні властивості. За рахунок підвищеної товщини і двох гофрованих шарів п’ятишаровий гофрокартон відмінно амортизує удари, тому захищає вміст упаковки від будь-яких механічних впливів.
 • Низька стираність. П’ятишарова структура матеріалу перешкоджає його деформації, гофрокартон не рветься і не зношується швидко. Його можна використовувати багаторазово.
 • Простота використання. Матеріал можна розрізати, виготовляти з нього різні конструкції, застосовувати в інтер’єрі, творчості. На зовнішні гладкі шари можна наносити фарбу або клей.
 • Екологічність. Гофрований картон – екологічно чистий матеріал, він відповідає санітарним нормам і стандартам безпеки. Гофрокартон не виділяє токсичних речовин і “хімічні” запахи, може контактувати навіть з харчовими продуктами і застосовуватися в дитячій творчості.

Зв'язок з менеджером

  Надійність - запорука успіху!

  Ви можете бути впевненні в надійності транспортування та зберігання.

  Сервіс який вам потрібен

  Основне призначення гофроупаковки-забезпечити збереження продукції при транспортуванні і штабелюванні. Наші фахівці правильно розрахують потрібну марку гофрокартону, схему палетизації, висоту штабелювання вашої готової продукції.

  чим ми можемо вам допомогти?

  Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

  Потрібна консультація чи порада?