4-х клапанний гофроящик

Ви можете придбати 4 клапанні гофрокороба у нас по інтернет. Для цього потрібно зв’язатися з менеджером компанії по телефону або через форму зворотного зв’язку. Якщо у вас є питання по нашій продукції, пишіть нам також на електронну пошту – ми надамо вам кваліфіковану консультацію і допоможемо вибрати відповідні гофроящики.

Наш товар ми доставляємо самостійно покупцям «до дверей» на території України. Якщо покупець перебуває в іншому регіоні Світу, ми організуємо доставку за допомогою транспортних компаній-партнерів.

Звязок з менеджером

  Наша компанія займається виробництвом і реалізацією гофрованих коробів різного призначення, конструкції і розмірів.

  У каталозі нашої продукції — 4-х клапанний ящик з гофрованого картону. Внутрішні розміри пропонованих ящиків — від 215х150 мм до 630х320х340 мм.

  Коробки випускаються в складеному вигляді упаковками по 20 штук. 4-х клапанний гофрокороб легко розкладається і приймає потрібну форму.

  Надійність - запорука успіху!

  Ви можете бути впевненні в надійності транспортування та зберігання.

  Сервіс який вам потрібен

  Основне призначення гофроупаковки-забезпечити збереження продукції при транспортуванні і штабелюванні. Наші фахівці правильно розрахують потрібну марку гофрокартону, схему палетизації, висоту штабелювання вашої готової продукції.

  Переваги співпраці очевидні

  Компанія  Грін Моунтейн – одна з найбільш успішно розвиваючихся компаній на українському ринку виробників і постачальників транспортної упаковки з гофрокартону. Власні виробничі потужності з виготовлення гофроупаковки, використання новітніх технологій дозволяють нам забезпечувати високу якість продукції.

  Пропонуємо виготовлення гофротари і виробів складної висічки:

  • гофрокороба;
  • гофроящики;
  • гофролотки;
  • комплектувальний.

  Виготовляємо гофротару і гофроупаковку на замовлення будь-якої складності за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни. Здійснюємо оптовий продаж гофрокартону і готової гофроупаковки.

  Виготовлена гофроупаковка відповідає сертифікатам якості. Гофровані шари різного профілю, поміщені між гладкими листами при склеюванні гофрокартону, забезпечують набір специфічних характеристик, властивих гофроупаковки: легкість, пружність.

  Гофрокартон – дуже практичний пакувальний матеріал, простий в утилізації і екологічний. Використання у виробництві доступних матеріалів робить його особливо привабливим за ціною. Висока жорсткість коробок виготовлених гофрокартону в порівнянні з іншими видами картонних коробок і амортизуючі властивості гофроупаковки гарантують прекрасний захист упакованих товарів.

  чим ми можемо вам допомогти?

  Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

  Потрібна консультація чи порада?