Складна гофровисічка

Ми реалізуємо продукцію категорії «Складна висічка». Ця гофротара відповідає європейським стандартам Fefco і виготовляється на складному сучасному обладнанні. Упаковка збирається за допомогою продуманих язичкових з’єднань і не вимагає застосування клею або скоб. Самозбірну тару можна швидко скласти на місці самостійно. Вона міцна, практична і естетично виглядає.

Щоб замовити будь-яку з цих стандартних моделей складної висічки, телефонуйте нам, пишіть по електронній пошті або залиште заявку і наш менеджер перетелефонує на протязі 10 хв. Ми можемо також виготовити упаковку на замовлення, спеціально під ваші запити, можемо нанести на ящики будь-яке зображення або напис. Якщо потрібно, ми відправимо гофротару в будь-яке місто України.

Звязок з менеджером

  Надійність - запорука успіху!

  Ви можете бути впевненні в надійності транспортування та зберігання.

  Сервіс який вам потрібен

  Основне призначення гофроупаковки-забезпечити збереження продукції при транспортуванні і штабелюванні. Наші фахівці правильно розрахують потрібну марку гофрокартону, схему палетизації, висоту штабелювання вашої готової продукції.

  Переваги співпраці очевидні

  Компанія  Грін Моунтейн – одна з найбільш успішно розвиваючихся компаній на українському ринку виробників і постачальників транспортної упаковки з гофрокартону. Власні виробничі потужності з виготовлення гофроупаковки, використання новітніх технологій дозволяють нам забезпечувати високу якість продукції.

  Пропонуємо виготовлення гофротари і виробів складної висічки:

  • гофрокороба;
  • гофроящики;
  • гофролотки;
  • комплектувальний.

  Виготовляємо гофротару і гофроупаковку на замовлення будь-якої складності за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни. Здійснюємо оптовий продаж гофрокартону і готової гофроупаковки.

  Виготовлена гофроупаковка відповідає сертифікатам якості. Гофровані шари різного профілю, поміщені між гладкими листами при склеюванні гофрокартону, забезпечують набір специфічних характеристик, властивих гофроупаковки: легкість, пружність.

  Гофрокартон – дуже практичний пакувальний матеріал, простий в утилізації і екологічний. Використання у виробництві доступних матеріалів робить його особливо привабливим за ціною. Висока жорсткість коробок виготовлених гофрокартону в порівнянні з іншими видами картонних коробок і амортизуючі властивості гофроупаковки гарантують прекрасний захист упакованих товарів.

  чим ми можемо вам допомогти?

  Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

  Потрібна консультація чи порада?