Гофрокартон в рулонах

Гофрований картон в рулонах дешево оптом і в роздріб. Рулонний картон виходить при створенні повноцінного листового гофрованого картону. Крім того, це – сировина для виробництва гофротари і упаковки: ящиків, лотків, коробів і т. п.

Особливим попитом користується двошаровий продукт, що володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, доповненими демократичною ціною. Готовим двошаровий продукт вважається після процедури комбінування плоского шару паперу з попередньо гофрованим шаром. Потім виріб сушиться, але менше стандартного циклу – це необхідно для додання картону гнучкої фактури, що забезпечує зручність скручування в рулон.

Звязок з менеджером

  Переваги двошарового картону Green Mountain

  “Грін Моунтейн” – виробник повного циклу гофротари і упаковки. Ми створюємо і реалізуємо оптом і в роздріб гофрокартон в рулонах за демократичною ціною. У роботі використовуємо виключно екологічно чисту сировину, на 100% придатну для вторинної переробки і утилізовану без шкоди для навколишнього середовища.

  Чим хороший створюваний нами гофрокартон в рулонах?

  Він економічний. При необхідності можна відмотати потрібного розміру шматок без використання додаткових інструментів. І ніяких проблем із залишками-можна забити про обрізки і облой.

  Він простий в експлуатації. Для створення упаковки з рулонного картону не потрібен палетообмотчик або спеціальні навички – можна працювати вручну.

  Він зручний в транспортуванні і зберіганні. Певних розмірів намотування забезпечує компактність рулону і зручність доступу до нього при необхідності. Це ідеальний варіант для великих складських приміщень, а також невеликих цехів.

  І, нарешті, він коштує куди дешевше будь-якого іншого виду гофрокартону, а в якості прокладочного матеріалу можна порівняти за характеристиками з тришаровим гофрокартоном.

  Наша компанія пропонує різні види рулонного гофрованого картону бурого кольору. Зовнішній шар або лайнер – плоский. Створюється з якісної крафт-паперу щільністю від 80 г / м2. Внутрішній або гофра / флютинг – хвилястий шар паперу, що забезпечує відмінну міцність і жорсткість.

  Як зробити замовлення

  Щоб купити гофрокартон в рулонах (незалежно від обсягу замовлення), достатньо зв’язатися з нашим менеджером в телефонному режимі або заповнити відповідну форму на сайті. Всі побажання замовників строго враховуються в процесі виготовлення товару.

  При виникненні питань щодо рулонного гофрокартону наші фахівці готові надати кваліфіковану консультацію і підібрати ідеальний варіант під будь-який запит.

  Надійність - запорука успіху!

  Ви можете бути впевненні в надійності транспортування та зберігання.

  Сервіс який вам потрібен

  Основне призначення гофроупаковки-забезпечити збереження продукції при транспортуванні і штабелюванні. Наші фахівці правильно розрахують потрібну марку гофрокартону, схему палетизації, висоту штабелювання вашої готової продукції.

  Переваги співпраці очевидні

  Компанія  Грін Моунтейн – одна з найбільш успішно розвиваючихся компаній на українському ринку виробників і постачальників транспортної упаковки з гофрокартону. Власні виробничі потужності з виготовлення гофроупаковки, використання новітніх технологій дозволяють нам забезпечувати високу якість продукції.

  Пропонуємо виготовлення гофротари і виробів складної висічки:

  • гофрокороба;
  • гофроящики;
  • гофролотки;
  • комплектувальний.

  Виготовляємо гофротару і гофроупаковку на замовлення будь-якої складності за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни. Здійснюємо оптовий продаж гофрокартону і готової гофроупаковки.

  Виготовлена гофроупаковка відповідає сертифікатам якості. Гофровані шари різного профілю, поміщені між гладкими листами при склеюванні гофрокартону, забезпечують набір специфічних характеристик, властивих гофроупаковки: легкість, пружність.

  Гофрокартон – дуже практичний пакувальний матеріал, простий в утилізації і екологічний. Використання у виробництві доступних матеріалів робить його особливо привабливим за ціною. Висока жорсткість коробок виготовлених гофрокартону в порівнянні з іншими видами картонних коробок і амортизуючі властивості гофроупаковки гарантують прекрасний захист упакованих товарів.

  чим ми можемо вам допомогти?

  Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

  Потрібна консультація чи порада?