Гофрокартон в листах виробництво

ціни на гофролист

Гофрокартон в листах служить в якості заготовки для різних упаковок на основі картону – вкладишів, кріплень, прокладок. Гофрокартон набув широкого поширення завдяки ідеальному балансу якості і ціни. Це – економічно вигідний, простий в експлуатації, в міру міцний і екологічно безпечний матеріал.

Наша компанія в процесі виробництва використовує високоякісний картон, який склеюється в кілька шарів за допомогою нагрівання листів і подальшого їх спресовування. Плоска сторона листа називається лайнер, гофрована – флютинг. Після охолодження і висихання гофрокартону надається бажана форма.

При необхідності лист проходить ряд післядрукарської обробки. Потім фахівці збирають упаковку в готовий виріб. Цей процес здійснюється за допомогою спеціального обладнання або вручну (при наявності складного крою).

Звязок з менеджером

  Найчастіше гофрокартон в листах використовується для подальшого виробництва упаковки. З листа роблять заготовку, на якій зазначаються лінії згинів. При необхідності робиться ще ряд післядрукарської обробки, після чого упаковка збирається в готовий виріб. Робити це можна як на спеціальному обладнанні, так і вручну (в разі складного крою).

  Який варіант обрати

  Кожен лист гофрокартону володіє унікальними параметрами – колір, розмір і кількість шарів. Саме вони в подальшому визначають призначення готового продукту. Який вибрати для виконання того чи іншого завдання?

  Колір плоского шару (лайнера):

  • Бурий-підходить для будь–яких видів упаковки-транспортувальної, використовуваної для зберігання товару і маркетингових завдань. Зручний для нанесення друку / тиснення.
  • Білий – ідеальний для маркетингової упаковки завдяки презентабельному зовнішньому вигляду, а також як колірна основа для нанесення зображень.
  • Біло-бурий-продукт вищої категорії-лицьова сторона білого кольору, внутрішня-бурого. Підходить для використання в транспортно-маркетингових і маркетингових цілях.

  Кількість шарів:

  • Мікрогофрокартон – застосовується в маркетингових упаковках. Підходить для створення маленьких коробок. Складається виключно з 3 шарів.
  • 3-шаровий-два плоских зовнішніх шару і один гофрований (флютинг). Використовується для створення коробок невеликого і середнього розміру. Може використовуватися для транспортно-маркетингових цілей.
  • 5-шаровий-три плоских шару + два гофрованих. Актуальний варіант для транспортування крихкого і важкого вантажу.
  • 7-шаровий-чотири плоских шару + три гофрованих. З його допомогою створюється надміцна упаковка для зберігання і транспортування великогабаритного і крихкого вантажу в складних погодних умовах.

  Ну, і, нарешті, габарити гофрокартону в листах. Ми виробляємо і реалізуємо гофрокартон усіх розмірів. При необхідності здійснюємо розрахунок підходящої марки, схеми палетизації і висоти штабелювання для спрощення транспортно-логістичного процесу і надійного зберігання вашої продукції.

  Як зробити замовлення

  Для придбання відповідного гофрокартону в листах оптом або в роздріб потрібно зв’язатися з менеджером компанії по телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку, зазначену на сайті. Будь-які побажання будуть враховані в повній мірі.

  При виникненні питань щодо вибору і замовлення продукту можна отримати кваліфіковану консультацію, написавши нашим фахівцям на електронну пошту. Ви отримаєте якісний гофрокартон в листах за розумною ціною!

  Надійність - запорука успіху!

  Ви можете бути впевненні в надійності транспортування та зберігання.

  Сервіс який вам потрібен

  Основне призначення гофроупаковки-забезпечити збереження продукції при транспортуванні і штабелюванні. Наші фахівці правильно розрахують потрібну марку гофрокартону, схему палетизації, висоту штабелювання вашої готової продукції.

  Переваги співпраці очевидні

  Компанія  Грін Моунтейн – одна з найбільш успішно розвиваючихся компаній на українському ринку виробників і постачальників транспортної упаковки з гофрокартону. Власні виробничі потужності з виготовлення гофроупаковки, використання новітніх технологій дозволяють нам забезпечувати високу якість продукції.

  Пропонуємо виготовлення гофротари і виробів складної висічки:

  • гофрокороба;
  • гофроящики;
  • гофролотки;
  • комплектувальний.

  Виготовляємо гофротару і гофроупаковку на замовлення будь-якої складності за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни. Здійснюємо оптовий продаж гофрокартону і готової гофроупаковки.

  Виготовлена гофроупаковка відповідає сертифікатам якості. Гофровані шари різного профілю, поміщені між гладкими листами при склеюванні гофрокартону, забезпечують набір специфічних характеристик, властивих гофроупаковки: легкість, пружність.

  Гофрокартон – дуже практичний пакувальний матеріал, простий в утилізації і екологічний. Використання у виробництві доступних матеріалів робить його особливо привабливим за ціною. Висока жорсткість коробок виготовлених гофрокартону в порівнянні з іншими видами картонних коробок і амортизуючі властивості гофроупаковки гарантують прекрасний захист упакованих товарів.

  чим ми можемо вам допомогти?

  Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

  Потрібна консультація чи порада?